Afbeelding

Koningsdag in Bunnik wordt een meesterwerk

25 april 2024 om 11:00 Evenementen

BUNNIK Op zaterdag 27 april viert Bunnik Koningsdag. Een handvol vrijwilligers werkt aan een dagprogramma vol met activiteiten in de Dorpsstraat en op de velden van Bunnik ’73. Daarmee wordt Koningsdag ’24 een dag voor oud én jong. Het wordt een muzikale middag bij ’t Wapen van Bunnik.

Om 12.00 uur opent DJ Jeroen Lucassen de show. Het is het begin van een parade van Nederlandse artiesten die Koningsdag in Bunnik op het podium verschijnen. Namen als Mike Versteeg, Ferdi Hamilton, Pieter Beekink, Boy Lever en Mike Peterson staan garant voor de mooiste levensliederen en een flinke portie gezelligheid.

Een heel bijzondere act op Koningsdag vanaf 13.00 uur bij ’t Wapen is Meesterwerk. Deze Bunnikse band dateert uit 2015 en bestond alleen uit ouders van de Barbaraschool. In 2017 kwam er een meester bij en tot de dag van vandaag maken ouders het grootste deel uit van de band. Over de jaren groeide de formatie spelenderwijs uit van Barbaraband naar Meesterwerk.

Meesterwerk speelt voornamelijk covers van uiteenlopende artiesten, maar ze werken ook hard aan eigen repertoire. Meesterwerk bestaat nu uit: Tom Monn, Liesbeth Pak, Wigard Kloosterman, Martijn Cornelissen, Sjoerd Witteveen (Hans Bakkum vervangt hem op Koningsdag), Jaap van der Meer, Ton Meijs. En speciaal voor Koningsdag zingt oud-leerling Eef Monné ook enkele nummers mee.

De organisatie zoekt nog vrijwilligers die willen meehelpen met Koningsdag 2024. Alle handen zijn welkom. Info@wapenvanbunnik.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie