Afbeelding
Lia van der Heijden

Doe mee met de Eindejaarsnieuwsquiz! Vraag 4: april

27 december 2022 om 15:00 Overig

BUNNIK Het einde van 2022 komt in zicht. En net als andere jaren, gebeurde er in Bunnik dit jaar genoeg om een jaaroverzicht te maken. Dat doen we in de vorm van een quiz. 

We tonen uit iedere maand een foto of een uitsnede daarvan. Aan jou de uitdaging om te raden over welk onderwerp het ging. We geven steeds drie mogelijke antwoorden waarbij een letter hoort. Met de goede antwoorden kan een woord van 12 letter worden gevormd. 

Er staan vanaf eerste kerstdag elke dag twee opgaven online, eentje in de ochtend en eentje aan het einde van de middag. In de krant van 28 december staat de hele quiz.

Stuur het gevonden woord in naar bunniksnieuws@bdu.nl en maak kans op een een modern verlichtingssetje met usb laadmogelijkheden voor op de fiets van Bikes and Care uit Odijk. 

Insturen kan tot en met 5 januari.

Bovenstaande foto komt uit april. Wat zien we hier?

T Opening nieuwe dierenweide in de Engboogerd trekt meteen meer dieren aan. 

Kinderen in de Engboogerd mochten raden welke beroemdheid incognito naar hun wijk was gekomen om zijn nieuwe YouTubekanaal voor kinderen te promoten.

R Ruim 70 kinderen namen deel aan de paasspeurtocht in de wijk Engboogerd in Bunnik

De komende dagen verschijnen op deze site de volgende opgaven!

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie