
Agenda Calypso Theater
26 februari 2025 om 14:30 RecreatieWIJK BIJ DUURSTEDE In de voorjaarsvakantie vindt er in het theater een leuke actieweek plaats van de Calypso Theaterschool, met activiteiten als de Calypso Quiz, Ballet- en Musicalworkshop, Meidenmiddag en Karaoke marathon. Kijk in het programma op onze website voor alle informatie over deze activiteiten.
FILM: JUFFROUW POTS - woensdag 26 februari, 11.00 uur en donderdag 27 februari, 15.00 uur. Een nieuwe juf in de klas is altijd wennen, maar juffrouw Pots slaat alles. Kaya en Simon kunnen meteen al niet met het vreselijke mens overweg. En nog erger: ze vertrouwen de nieuwe lerares voor geen cent. Ze besluiten niet te rusten voor ze Pots hebben weg gekregen. Maar dan rekenen ze buiten de sluwheid en de nare plannen van de nieuwe juf. Wie gaat dit duel winnen? Op donderdag 27 februari is de film onderdeel van de Meidenmiddag.
FILM: VAIANA 2 - woensdag 26 februari, 14.00 uur. De animatie musicalfilm Vaiana 2 van Walt Disney Animation Studios’ herenigt Vaiana en Maui drie jaar later voor een spannende nieuwe reis samen met een bemanning van unieke zeevaarders. Na een onverwachte oproep van haar voorouders, reist Vaiana naar de verre zeeën van Oceanië en door gevaarlijke, lang verloren wateren voor een avontuur dat ze nog nooit eerder heeft meegemaakt.
FILM: SONIC THE HEDGEHOG 3 - donderdag 27 februari, 11.00 uur. Sonic the Hedgehog keert deze winter terug in de bioscoop voor zijn spannendste avontuur tot nu toe. Sonic, Knuckles en Tails moeten het samen opnemen tegen een sterke nieuwe vijand: de mysterieuze Shadow, die over ongekende krachten beschikt. Als blijkt dat ze kansloos tegen hem zijn, ziet Team Sonic zich gedwongen om een verrassende bondgenootschap aan te gaan om Shadow te stoppen en de planeet te beschermen.
FILMHUIS: CONFIDENZA - donderdag 27 februari, 20.00 uur. Pietro is een gerespecteerde leraar en Teresa zijn briljante, jonge leerling. Na haar afstuderen krijgen ze een affaire en op een dag vertellen ze elkaar een geheim wat zo schokkend is dat dit het leven van die persoon zou verwoesten. De tijd verstrijkt en Pietro is een bekend schrijver en vader van twee volwassen dochters. Maar steeds bekruipt hem die angst dat Teresa opduikt en zijn geheim wereldkundig maakt…
FILM: WOEZEL & PIP OP AVONTUUR IN DE TOVERTUIN - vrijdag 28 februari, 11.00 uur. Woezel en Pip beleven een nieuw filmavontuur! Samen met Sam en haar familie gaan de twee hondjes op vakantie. Alles lijkt perfect te gaan, tot ze onderweg hun knuffels kwijtraken. Tegelijkertijd verdwijnt in de Tovertuin Pip’s hartenbandje. Lukt het de allerbeste vriendjes om elkaar én het hartje terug te vinden?
FRANK COOLS & FLORIAN DE SCHEPPER – AZNAVOUR - vrijdag 28 februari, 20.30 uur. Twee mensen op het podium. Een zanger (een hele goeie!) en een gitarist (een fantastische!). Meer is er niet nodig om dat prachtig repertoire van Charles Aznavour te doen glinsteren en fonkelen: La bohème, Hier encore, For me formidable, Emmenezmoi... En natuurlijk ook She en La mama... en... en... en... In mei 2024 zou Le Grand Charles 100 geworden zijn. Omdat hij het niet meer kan, en zij het niet kunnen laten, beloven Cools & De Schepper u heel veel herkenning en nog meer verrassing. Eén gitaar en één stem: het lied in zijn puurste vorm!
FILM: BABYGIRL - zaterdag 1 maart, 20.00 uur. Romy is zakelijk succesvol, heeft een liefhebbende man en is een goede moeder. Haar zorgvuldig gestructureerde bestaan raakt uit balans als ze de brutale stagiair Samuel ontmoet. Terwijl ze de macht langzaam uit handen geeft, ontdekt Romy steeds meer over zichzelf en haar eigen intieme verlangens. Maar hoeveel controle is ze bereid op te geven? De nieuwste film van Halina Reijn.
FILM: THE LAST DUEL - donderdag 6 maart, 20.00 uur. In het kader van Wijk 725. De film is gebaseerd op ware gebeurtenissen en ontrafelt de oude speculaties over het duel tussen Jean de Carrouges en Jacques Le Gris; twee vrienden die elkaars grootste rivalen werden. Als Carrouges’ vrouw, Marguerite, wreed wordt aangevallen door Le Gris, weigert zij hierover te zwijgen. Le Gris ontkent de misdaad maar Marguerite beschuldigt hem openlijk; een daad van moet en opstandigheid die haar leven mogelijk in gevaar brengt. De daaropvolgende strijd, een slopend duel op leven en dood, legt het lot van de drie in Gods handen.
Kijk voor het volledige programma op de website www.calypsotheater.nl. Calypso Theater, Markt 4, Wijk bij Duurstede.














