Afbeelding

Het is weer tijd voor Ojik Draait Door!

8 januari 2023 om 16:15 Overig

BUNNIK Aankomend weekend stuiteren we weer door het dak heen met de zevende editie van ons Ojik Draait Door! Met verschillende artiesten die de avond tot een groot feest zullen maken kan dit niets anders dan een groot succes worden. Het feest zal plaatsvinden op zaterdag 14 januari in de Leutbunker, aanvang: 20.00. Wees erbij, aldus de caranavalsvereniging.

Ojik Draait Door! is ondertussen een welbekende feestavond binnen Ojik. ,,De feestzaal zal door de artiesten weer volledig op zijn kop gezet worden. De artiesten in de grote feestzaal van dit jaar zijn: Wilbert Pigmans, DJ Roma, Chef Soldaat en Het Feestteam. In de kleine zaal is er plek voor een heerlijk drankje onder het genot van achtergrondmuziek.”

De tickets voor Ojik Draait Door! kunnen online besteld worden via www.rijnpinters.nl voor €17,50, ook worden deze nog verkocht aan de deur op de avond zelf voor €20,- (VOL=VOL). Donateurs kunnen op vertoon van hun donateurspas kosteloos naar binnen (entree: 16+).

BLAASKAPELLENFESTIVAL Vrijdag 13 januari, de vrijdag voor Ojik Draait Door!, wordt het BlaasKapellenFestival weer worden georganiseerd. Meerdere blaaskapellen vertonen deze avond hun kunsten in de Leutbunker. De blaaskapellen strijden net zoals ieder jaar om de publieksprijs en niet te vergeten om de eeuwige Ojikse roem. De aanvang is om 20.00 uur, met gratis entree.

Voor meer informatie over CV de Rijnpinters en de feestagenda zie www.rijnpinters.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie