“Zomerse muziek voor thuisblijvers” met Margreet de Ruijter
“Zomerse muziek voor thuisblijvers” met Margreet de Ruijter LBP

Zomerse muziek voor iedereen in tuin Bunninchem

26 juli 2026 om 08:30 Muziek

WERKHOVEN Onder het motto ‘Zomerse Muziek voor iedereen’ organiseert Singer Songwriter Margreet de Ruijter uit Werkhoven deze zomer in samenwerking met de Summerschool van Bunnik Samen en zorginstelling Bunninchem, twee muzikale ochtenden speciaal voor hen die niet op vakantie kunnen deze zomer. 

Margreet speelt op gitaar leuke, herkenbare liedjes. Dit in het Nederlands en Engels. Franse chansons komen ook zeker voorbij. Tevens zal Margreet eigen geschreven liedjes zingen. 

Bij mooi weer vindt het optreden in de tuin van Bunninchem plaats. Iedereen is welkom vanaf 10.15 uur. Entree en koffie gratis. Eerste ochtend: woensdag 5 augustus. Op woensdagochtend 26 augustus treedt Margreet ook op eveneens op dezelfde lokatie, zelfde tijd. 

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie