Buddycafe Buddy to Buddy 1 juli.
Buddycafe Buddy to Buddy 1 juli. Zahra Abdullah

Voel je thuis bij een Buddycafé

6 juli 2026 om 14:00 Maatschappelijk

ZEIST/BUNNIK Het was op woensdag 1 juli weer tijd voor het maandelijkse Buddycafé van stichting Buddy to Buddy Zeist-Bunnik, waar nieuwkomers in Nederland en dorpsgenoten samenkomen. 

Met een potluck diner was de maaltijd natuurlijk om te smullen; iedereen heeft iets zelfgemaakts mee vanuit hun land van herkomst, wat een feestmaal aan diverse gerechten en culturele uitwisseling oplevert. De pubquiz met wereldwijde vragen was moeilijk, maar met teamwork en gezamenlijke kennis zijn de buddy’s een heel eind gekomen. Na die wedstrijdspanning was er gelukkig ook nog tijd voor ontspanning met rummikub, jenga aan de sjoeltafel, altijd gezellig en geliefd.

NIEUWKOMERS KOPPELEN

Stichting Buddy to Buddy Zeist-Bunnik koppelt nieuwkomers in Nederland aan dorpsgenoten, op basis van gedeelde interesses en gelijkwaardigheid. Samen trek je 4 maanden met elkaar op, onderneem je leuke dingen en leer je elkaar en elkaars werelden kennen. Een bijzondere ervaring voor iedereen die meedoet! Ondertussen maak je onderdeel uit van een hele warme, multiculturele gemeenschap, gewoon vlakbij huis in je eigen dorp. Voor een saamhorig Bunnik, stap voor stap, vriend voor vriend.
Wie ook benieuwd is naar wat het betekent om buddy te zijn kan naar de eerstvolgende informatieavond op dinsdag 7 juli om 19.00 uur komen in de bibliotheek van Bunnik.

Aanmelden kan via zeist@buddytobuddy.nl.

,,We ontmoeten je graag’, aldus het team van Buddy to Buddy Zeist-Bunnik.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie