Afbeelding
Zonnebloem

De Zonnebloem afdeling Bunnik groeit en blijft groeien

8 oktober 2024 om 09:00 Maatschappelijk

BUNNIK ,,Aankomende week zult u veel zien en horen over de Zonnebloem op tv en radio. De Zonnebloem afdeling Bunnik groeit en blijft groeien. Onze afdeling bestaat inmiddels uit 125 deelnemers en 27 vrijwilligers”, vertelt Marius Miltenburg, secretaris van Zonnebloem Bunnik.

,,Voor onze deelnemers organiseren wij koffieochtenden, grote uitjes met de bus, kleinschalige en 1 op 1 uitjes, maar ook gaan wij op bezoek bij onze deelnemers. Daarnaast komt één keer per maand onze nieuwsbrief uit. Tijdens bijzondere feestdagen krijgen onze deelnemers een klein cadeautje zoals een Amarylis, chocolaatjes een kerststol, verjaardags- en kerstkaarten en nog veel meer... Ook dit wordt rondgebracht door vrijwilligers. Vrijwilligers zijn onmisbaar zonder vrijwilligers geen zonnebloem afdeling Bunnik!”

NIEUWE VRIJWILLIGERS

Miltenburg: ,,Wij hebben weer de gelegenheid voor nieuwe vrijwilligers. Wil jij meer informatie over vrijwilliger zijn bij de Zonnebloem, of twijfel jij al een tijdje of je als vrijwilliger iets kunt betekenen? Stuur maar een berichtje! Wij zoeken vrijwilligers vanaf 18 jaar die het leuk vinden om mensen te laten lachen en een luisterend oor te bieden. Vrijwilligers om een rolstoel te duwen tijdens een dagje uit of die willen helpen tijdens een activiteit of een activiteit voor te bereiden. Of dat nou iedere week is of iedere maand, met meer vrijwilligers kunnen we meer rouleren en meer mooie toffe activiteiten organiseren.”

Belangstellenden kunnen een berichtje sturen naar mariuszonnebloembunnik@gmail.com of 06-47898831.

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie