Het contract van de beheerders van landhuis Oud Amelisweerd in Bunnik loopt per 1 maart af. Een plan voor de toekomst van het landhuis, dat in gebruik was als museum, zou maanden geleden af zijn, maar is er nog altijd niet. De vrijwilligers en de beheerders zorgden de afgelopen jaren voor openstelling, maar voelen zich door de eigenaar van het pand niet gehoord en maken zich ernstig zorgen.
Beheerders en vrijwilligers Oud-Amelisweerd voelen zich genegeerd en aan de kant gezet door gemeente Utrecht

Beheerder Arjen Meurs met vrijwilligers Marijke en Bas in landhuis Oud Amelisweerd.
BUNNIK
Landhuis Oud Amelisweerd is eigendom van de gemeente Utrecht en ligt op Bunniks grondgebied. Het gebouw is de laatste jaren in gebruik als museum, maar ging in 2019 failliet. Huis Doorn nam het landhuis nog anderhalf jaar onder haar hoede, maar ook daar kwam een einde aan door de sluiting in verband met corona. In die anderhalf jaar zou de gemeente..
Deel dit artikel via:
Laatste premium nieuws
2-12
Tim wilde nieuwslezer worden, maar organiseert nu staatsbezoeken

2-12
,,Hoe meer je de woonwijken ingaat, hoe Utrechtser het wordt"

30-11
Rick zet dode vogels op: 'Ik vond een koolmeesje en toen ben ik maar gaan snijden'

28-11
Chantal overwon anorexia nervosa: 'Een eetstoornis gaat niet over eten'

27-11
Boris van der Vorst uit Bunnik is voorzitter van de nieuwe mondiale boksbond en strijdt voor Olympische status van het boksen
