
Volle bak bij Oranje Kinderfeest in Bunnik
29 april 2024 om 11:30 EvenementenBUNNIK Het Oranje Kinderfeest in Bunnik was een groot succes. ,,Alle 250 deelnemerskaartjes waren een kwartier voor het einde van het feest op”, vertelt Eef Goes van de organisatie.
,,Om 13.00 uur meldden zich de eerste kinderen met hun (groot)ouders voor het spelletjescircuit en de springkussens. Populair zijn ieder jaar het spijkerbroekhangen en het zaklopen. Een van de deelnemertjes hing maar liefst 3.30 minuut aan de pijpen van de spijkerbroek. Zaklopen kun je niet alleen tegen leeftijdsgenoten maar ook tegen je vader of moeder. Eén van de vaders, die uiteraard van zijn dochter verloor, moest bij de finish aan de zuurstof. Op het hoogtepunt van het feest stond bij bijna alle spellen een wachtrij. Na het voltooien van de tien spellen was er de beloning met een mandarijn of stukjes appel. Ook het schminken was een hit. Dank aan de drie schminkdames.”
BLIJE KINDERGEZICHTJES
,,Maar het meest belangrijk zijn de blije en tevreden kindergezichtjes die met een glimlach op het veld rondliepen. Hartelijk dank aan de twintig vrijwilligers die deze middag mogelijk maakten en Bunnik ’73 voor het beschikbaar stellen van hun accommodatie. Hartelijk dank ook voor de vele complimenten die we als organisatie mochten ontvangen. De motivatie om te zeggen: tot volgend jaar!”















