
Nieuw pand voor Wouterse Installatie - Duurzaam en betrouwbaar
3 oktober 2024 om 14:11 DuurzaamheidHOUTEN Zeven jaar terug verhuisde Wouterse installatie & onderhoud naar een nieuw pand aan de Lange Schaft. Deze bleek bij ingebruikname eigenlijk al te klein. Daarom is onlangs wederom een nieuw pand betrokken. Direct na ingebruikname van het vorige pand werd de zoektocht gestart naar een nieuw, duurzaam, pand. Dit mondde uit in een verhuizing van nummer 32d naar 13 A-01.
Rachel Wouterse is maar wat blij met de nieuwe locatie. Ze heeft samen met haar man Sander en het hele team de onderneming uitgebouwd en vertelt dat ze bij de vorige verhuizing 3 collega`s in dienst hadden. Inmiddels zijn dit er nu 20. Dit vraagt niet alleen een groter kantoor, maar ook een groter magazijn.
Rachel: ,,Laatst was ik nog even in ons oude pand en vroeg ik mezelf hardop af hoe we dat toch allemaal hadden gedaan. Dan je besef je hoe fijn we nu zitten.’’ Ze schetst de onderneming als een servicebedrijf van de bovenste plank. Verwarming, ventilatie, warm water en airco-systemen. Het plaatsen en onderhouden van CV ketels en warmtepompen behoort tot de dagelijkse werkzaamheden. Wouterse installatie & onderhoud werkt professioneel mee aan de energietransitie.
Enige tijd terug, toen de gasprijs zich op het hoogste niveau bevond, was er ook bij Wouterse een enorme vraag naar warmtepompen. Voor die tijd waren het vooral klanten die hun ecologische voetafdruk wilden verkleinen, ten tijde van de piek ging vooral de terugverdientijd tellen. Op dit moment worden nog regelmatig warmtepompen geplaatst, maar is de druk van de ketel. Zo blijft Wouterse elke dag druk doende om Houten verder te verduurzamen.
Rachel: ,,We werken met een hecht team en voelen ons een echt familiebedrijf. We hebben het enorm getroffen met onze collega`s. De storingsmonteurs draaien ieder op hun beurt een week storingsdienst. Ook dat loopt soepel. Wij zetten hoog in op adequate service en zien dat terug in onze klanttevredenheidscijfers, deze staan op de website. We gaan voor het allerbeste en werken met z’n allen voortdurend aan een meer duurzame wereld. Wanneer we allemaal een steentje bijdragen, kan onze volgende generatie ook nog van deze aardbol genieten.’’
Deze informatie wordt je aangeboden door Wouterse Installatie & Onderhoud, Lange Schaft 13 A-01, Houten. Telefoon 030-6331342 of woutersewarmte.nl











