Afbeelding
Marco Versteeg

Sint Maartenviering en optocht in Odijk

6 november 2025 om 10:45 Activiteiten

ODIJK Wil je ook horen wie Sint Maarten was en gezellig samen eten? Kom dan op maandag 11 november naar het Witte Kerkje. Iedereen is welkom.

Van 17.00 tot 17.30 uur kun je eerst een broodje eten in de Meenthoek van het Witte Kerkje. Om 17.30 uur gaan de deelnemers naar de kerk om te luisteren naar het verhaal van Sint Maarten. Daarna begint de optocht met lampionnen, van het Witte Kerkje naar de Nicolaaskerk. In de Mariakapel van die kerk mag iedereen een lichtje aansteken. En dan is het tijd om langs de huizen te gaan, een liedje te zingen en hopelijk wat lekkers op te halen.
Als je al een lampion hebt, neem deze dan mee. Inwoners die het leuk vinden als de kinderen komen, kunnen een kaars voor het raam zetten of een licht in de tuin.

Aanmelden via obo@pknodijk.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie