Afbeelding
Gemeente Bunnik

Activiteiten in Week van de Circulaire Economie in Bunnik

5 maart 2025 om 09:45 Activiteiten

BUNNIK De Week van de Circulaire Economie komt eraan. Van 17 tot en met 22 maart worden er verschillende activiteiten in de gemeente Bunnik georganiseerd om te laten zien hoe we minder afval kunnen maken en hoe we spullen kunnen hergebruiken.

Bezoek de tentoonstelling ‘Van land tot pand’ in het gemeentehuis, kom naar de feestelijke opening van het Repair Café in Odijk of doe als bedrijf mee aan de prikactie van Green Business Club Bunnik, aldus de gemeente Bunnik.

Inwoners kunnen ook zelf aan de slag gaan. Denk bijvoorbeeld aan het delen van spullen, het kopen van tweedehands producten en het gebruiken van herbruikbare verpakkingen. 

Meer weten over de activiteiten en wat inwoners zelf kunnen doen? Ga naar de pagina ‘Circulaire Economie’ op de gemeentewebsite.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie