De prijswinnaars.
De prijswinnaars. Peter van der Horst

Mooie donatie voor SOK dankzij Wijks Golfevenement

11 juni 2026 om 11:55 Evenementen

WIJK BIJ DUURSTEDE Onder prachtige weersomstandigheden heeft zaterdag het Wijks Golfevenement plaats gevonden. Net als vorig jaar op Golfcentrum De Batouwe. ,,Een Golfevenement voor én door Wijkse bewoners”, vertelt Peter van der Horst van de organisatie. ,,Er is een wedstrijd gespeeld, een clinic voor mensen die willen kennismaken met de golfsport en na afloop was de mogelijkheid om samen te eten.”

Winnaars van de wedstrijd waren bij de dames Margriet Wennekes en bij de heren Dick Kooijman. Zij mogen zich een jaar lang Wijks Golfkampioen noemen. Hiernaast waren er prijzen voor bijzondere verrichtingen zoals de longest drive en de nearry.

OPBRENGST

De opbrengst van het evenement ging dit jaar naar Stichting Organisatie Kindervakantiekampen (SOK). Een organisatie uit Wijk bij Duurstede, die vindt dat elk kind het recht heeft op een onvergetelijke vakantie. Ook als dat thuis niet haalbaar is door bijvoorbeeld beperkte financiële mogelijkheden, een scheiding, ziekte van een ouder of een verhuizing.

Deelnemers en sponsoren konden hen uiteindelijk totaal een bedrag overhandigen van €2300.

Het volgende Wijks Golfevenement vindt plaats op zaterdag 12 juni 2027.