
Winnaars prijsvraag glas-in-loodramen Afscheidshuis Odijk bekend
13 november 2025 om 15:45 LokaalnieuwsODIJK De winnaars van de prijsvraag over de herkomst van de glas-in-loodramen in het Afscheidshuis in Odijk zijn bekend: Marijke Edelbroek en Cor van Galen, beiden uit Odijk, gaven het juiste antwoord. De kleurrijke ramen zijn afkomstig uit de Onze Lieve Vrouw van Goede Raadkerk in Utrecht.
,,Marijke Edelbroek wist dit omdat haar moeder daar vroeger altijd naar de kerk ging en zij als kind regelmatig met haar meeging. Cor van Galen had het juiste antwoord dankzij zijn betrokkenheid bij de bouw van het Afscheidshuis”, vertelt Madeleine Groenhof. Beide winnaars ontvingen een mooie Amaryllisbol én een bloemenbon van de plaatselijke bloemiste The Flower Booth Odijk.
Op de foto is te zien hoe Monica Wilbrink van Miltenburg Uitvaartverzorging de prijs overhandigt aan Cor van Galen. Marijke Edelbroek ontving haar prijs eerder al uit handen van Madeleine Groenhof van Via Madeleine Uitvaartzorg.
Het Afscheidshuis in Odijk is toegankelijk voor iedereen die graag een opbaring wil hebben in een ruimte waar je als nabestaanden 24-uur per dag bij de overledene langs kunt gaan.
Wie de ramen en het Afscheidshuis graag een keer wil bekijken kan contact opnemen met Miltenburg Uitvaartverzorging 030-6563162 of via Madeleine Uitvaartzorg 06-12768723.















