
Pietentraining met opdrachten in Bunnik
24 november 2025 om 08:45 SinterklaasBUNNIK Voor alle kinderen van 2 tot 6 jaar uit Bunnik en Odijk is er zaterdagochtend 29 november een Pietentraining in Sporthal de Tol in Bunnik.
Sinterklaas en zijn pieten hebben het altijd superdruk om alle kinderen in het land cadeautjes te brengen. En dit jaar hebben ze extra veel te doen, doordat de pieten veel puzzels en noodpakketten moeten maken. Sinterklaas heeft daarom gevraagd of de kinderen uit Bunnik en Odijk kunnen helpen door een Pietentraining te doen.
PIETENWERKZAAMHEDEN
Lize van Veen van de Kangoeroeklup van Midlandia: ,,Tijdens de training kunnen de kinderen allerlei opdrachten doen om te laten zien dat ze ook pietenwerkzaamheden kunnen doen. Uiteraard mag je verkleed komen. We verwachten natuurlijk dat er ook échte pieten komen om ons hierbij te helpen.
De training start om 9.30 uur. Meedoen met de pietentraining is gratis: na twee gratis proeftrainingen van de Kangoeroeclub is het €22,50 voor een 5-strippenkaart.
Meer info staat op: https://midlandia.nl/teams/kangoeroe-klup/














