Stevenskerk
Stevenskerk Hervormde Gemeente Werkhoven

Jaarlijkse financiële actie Hervormde Gemeente Werkhoven

11 januari 2026 om 18:30 Religie

WERKHOVEN De Hervormde Gemeente in Werkhoven is, net als alle kerken, financieel afhankelijk van giften. ,,Er is geen financiering vanuit de overheid. Daarom is er jaarlijks de actie Kerkbalans. In deze actieweken, die lopen van 10 tot 24 januari 2026, zamelen we geld in”, vertelt Roelienelleke Vulpen van de kerk.

,,Heel graag willen we een plek zijn en blijven waar leden en bezoekers rust en verdieping vinden en God ontmoeten. Een warm en kloppend hart van Werkhoven in een eeuwenoud kerkgebouw. Een plek waar we naar elkaar omzien en voor elkaar zorgen. En waar we klaarstaan voor mensen in de samenleving die onze steun nodig hebben.

Om het kloppend hart van Werkhoven te blijven is geld nodig. Bijvoorbeeld voor het onderhoud van de monumentale Sint Stevenskerk en het orgel uit 1862.

,,Bijdrages zijn meer dan welkom en helpt ons om samen kerk te zijn in 2026. Een gift overmaken kan naar NL78RABO0373704925 t.n.v. Hervormde Gemeente Werkhoven. De kerk heeft een ANBI-status.”

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie