Afbeelding
Paul Zeef

Jonge musici op Zeister Zomer Muziekfestival in Witte Kerkje Odijk

26 augustus 2024 om 19:00 Muziek

{ODIJK] Ruim tachtig muziekliefhebbers uit Odijk en omgeving genoten zaterdag van het optreden van jonge musici uit de masterclasses van het Zeister Zomer Muziekfestival 2024. 

,,Liefst vier strijkensembles - uit diverse Europese landen - traden op. Zij brachten klassiek repertoire, zoals muziek van Haydn, Brahms en Schubert, maar ook moderne composities met Sjostakovitch, Françaix en Schulhoff, waarmee het publiek kort maar intens kennis kon maken. De jonge strijkers speelden geconcentreerd, vakkundig, enthousiast en uiterst muzikaal. Telkens viel hen een warm applaus ten deel”, vertelt organisator Paul Zeef.

,,Cultureel Odijk heeft met de komst van het studenten optreden voor het Zeister Zomer Muziekfestival een nieuw muzikale horizon gekregen. Op de vraag om een herhaling in 2025 barstte onder de aanwezigen zowaar gejuich uit.”

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie