Prinses LA VIE van Kikkerloo met adjudant Martin van Helmondt.
Prinses LA VIE van Kikkerloo met adjudant Martin van Helmondt. Piep van Leeuwen

Kikkerloo, Let’s get Spooky

14 november 2024 om 09:45 Evenementen

BUNNIK De Leutkikkers ontwaakten vrijdag weer uit hun winterslaap. Ze verwelkomden in de Landgoederij in Bunnik de carnavalsverenigingen uit de buurt zoals de Rijnpinters uit Ojik, De Hinnekers uit de Vergeten Hoek en de Sparrenarren uit Driebergen. Allen waren benieuwd naar de nieuwe hoogheid in Kikkerloo.

Piep van Leeuwen van CV de Leutkikkers vertelt: ,,BlaasVaak en Tis wat on Tour verzorgden een puik stukje muziek tot om 22.11 uur. Vorst Martijn vroeg bom stilte in de zaal. De Vorst riep als eerste de adjudant voor komend jaar op om zich bekend te maken. De Adjudant is Martin van Helmondt Het was de nieuwe Raad van Elf welke daarna de zaal betrad met als nieuwe Raadsleden Timo en Joey Elders. Hierna verscheen een drietal leden van de Raad van Elf met een kledingkast.”

PRINSES LA VIE

Wie van de heren zou de nieuwe Hoogheid van Kikkerloo kunnen zijn? Niemand….want uit de kast kwam Irene Elders-de Groot die zich even later liet uitroepen tot Prinses LA VIE van Kikkerloo.

Het motto dit jaar is: Kikkerloo, Let’s get Spooky.

Prinses LA VIE van Kikkerloo met haar Raad van XI
Prinses LA VIE van Kikkerloo met haar Raad van XI en Dansmariekes.
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie