Afbeelding
ZOM

‘China, de culturele verandering’ op 15 maart tijdens ZOM Middag

6 maart 2026 om 16:15 Activiteiten

ODIJK Deze ZOM-middag staat in teken van China ten tijde van een omslag van de jaren 70, 80 en 90 in de vorige eeuw.

Mevrouw Ping Baas komt vertellen over haar land van geboorte China, geboren in de hoofdstad Beijing – een stad met een rijke geschiedenis en cultuur, waar zij trots op is. Tegelijkertijd is Beijing ook het politieke centrum van China, waar in de loop der jaren gevoelige en ingrijpende gebeurtenissen hebben plaatsgevonden. Zij is in Beijing opgegroeid en heeft daar gestudeerd en gewerkt tot 1991, toen zij naar Nederland vertrok, om met haar huidige man te trouwen.

Vanaf 1992 heeft zij 18 jaar als reisleidster bij Kras reisbureau gewerkt, gespecialiseerd in reizen naar China. Zij komt over deze tijd vertellen, die zij van dichtbij heeft meegemaakt. Over drie grote gebeurtenissen uit de recente Chinese geschiedenis. Waarin zij zelf het nodige en onaangename heeft meegemaakt. Deze ervaringen van deze drie grote gebeurtenissen wil zij delen en vertellen, over de moeilijke momenten en beslissingen die zij heeft moeten maken.

Wij nodigen ook nu, iedereen graag weer uit om gezellig onder het genot van een drankje, thee of koffie met wat lekkers, elkaar weer te ontmoeten, aldus het ZOM-team. 

De Zondagse Ontmoetingsmiddag vindt plaats op onze vertrouwde locatie De Brug en duurt van 15.00 uur tot 17.00 uur.

De ontmoetingsmiddag is geheel gratis. Een vrijwillige bijdrage is altijd welkom maar niet verplicht. ,,Iedereen is welkom, kom erbij neem vrienden of buren mee en een goed humeur voor een inspirerende middag.

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie