
ING-bank bij Digi Café Odijk
25 oktober 2025 om 17:45 ActiviteitenODIJK Op woensdag 29 oktober staat het Digi Café van de Huiskamer van Odijk in het teken van internetbankieren. Een medewerker van de ING-bank komt om bezoekers persoonlijk te woord te staan.
Tijdens deze ochtend kunnen inwoners al hun vragen stellen over online betalen en het gebruik van de ING-app op smartphone of tablet. Ook wie via de computer bankiert, krijgt praktische uitleg en tips. Daarnaast is er ruimte om andere vragen rondom bankzaken bij de ING te stellen.
,,Dit sluit mooi aan bij de themamaand ‘Online betalen’ van SeniorWeb, waarmee de Huiskamer van Odijk samenwerkt”, vertelt vrijwilliger Frans Brinkman.
De vaste Digi-vrijwilligers van de Huiskamer van Odijk zijn zoals elke woensdagochtend ook aanwezig om te ondersteunen. Aanmelden is niet nodig. Loop binnen in het dorpshuis, Rijneiland 7, Odijk De koffie staat klaar van 10.00 tot 11.30 uur.














