De Huiskamer van Odijk.
De Huiskamer van Odijk. Huiskamer van Odijk

Project Kunst door de brievenbus in Huiskamer van Odijk

7 juni 2025 om 10:45 Activiteiten

ODIJK De Huiskamer van Odijk wil, in navolging van een landelijk initiatief, ook in Odijk een project ‘Kunst door de brievenbus’ opzetten. ,,Doel van dit project is om thuis te genieten van tekenen, knutselen etc. en dit te verbinden met gezellige ontmoetingen. Iedereen kan meedoen, je hoeft absoluut niet goed te kunnen tekenen of knutselen. Het gaat erom met plezier creatief bezig te zijn”, vertelt Erik Ypema, bestuurslid van de Huiskamer van Odijk. 

De deelnemers krijgen gedurende drie maanden om de week een kaart door de bus met een creatieve opdracht. De opdrachten kunnen worden uitgevoerd met eigen teken- en/of schildermateriaal of met ander creatief materiaal zoals bijvoorbeeld wol, hout of afvalmateriaal. ,,Je kunt de opdracht lekker alleen doen, maar je kunt ook een ‘maatje’ aanmelden zoals een buurtgenoot of (klein)kind.”

Deelname is gratis en omvat zes opdrachten. Na die zes opdrachten is er gelegenheid om samen te komen en elkaars opdrachten te bekijken.

PILOT NA DE ZOMER

Ypema: ,,Na de zomer willen we starten met een pilot voor maximaal tien deelnemers. Leden en vrienden van de Huiskamer kunnen zich aanmelden. We hopen op een mix van jong en oud.”

Belangstellenden kunnen zich aanmelden via info@huiskamervanodijk.nl. ,,Wacht niet te lang, want vol is vol.”

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie